PVL06FLS11
PVL06FLS11
How Many Poles do you need?
PVL06FLS11
DigiKeyn tuotenumero
EG5373-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PVL06FLS11
Kuvaus
LED PNL IND RED CLR 3MM QUCK CON
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
LED Paneeli-ilmaisin Punainen Kirkas 1,8V 20mA Pikaliitin - 0,110" (2,8mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PVL06FLS11 -mallit
Kategoria
Jännite
1,8V
Valmistaja
E-Switch
Virta
20mA
Sarja
Paneelin aukon muoto
Pyöreä
Pakkaustapa
Irtotavara
Paneelin aukon mitat
0,24" (6,10mm)
Osan tila
Aktiivinen
Linssin koko
3mm, T-1
Tyyppi
LED
Linssin malli
Pyöreä, tasainen yläosa
Lampun väri
Punainen
Terminointityyppi
Pikaliitin - 0,110" (2,8mm)