KC52A30.001NPS
KC52A30.001NPS
Additional Requirements for Selecting a Switch
KC52A30.001NPS
DigiKeyn tuotenumero
EG1951-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KC52A30.001NPS
Kuvaus
SWITCH ROTARY 12POS 350MA 125V
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kierrettävät kytkimet 12 napainen SP12T 350mA (AC) 125 VAC Paneelikiinnitys, Läpivientiaukko
EDA/CAD-mallit
KC52A30.001NPS -mallit
Kategoria
Jänniteluokitus – AC
125 V
Aktuaattorityyppi
Tasoitettu (6,35mm halk.)
Sarja
Aktuaattorin pituus
30,00mm
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys, Läpivientiaukko
Terminointityyppi
PC-kosketinnasta
Syvyys paneelin takana
14,20mm
Paneelin aukon mitat
Pyöreä - 9,80mm halk.
Virtaluokitus (ampeeria)
350mA (AC)