KC52A30.001NLS
DigiKeyn tuotenumero
EG1952-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KC52A30.001NLS
Kuvaus
SWITCH ROTARY 12POS 350MA 125V
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kierrettävät kytkimet 12 napainen SP12T 350mA (AC) 125 VAC Paneelikiinnitys
EDA/CAD-mallit
KC52A30.001NLS -mallit
Kategoria
Jänniteluokitus – AC
125 V
Aktuaattorityyppi
Tasoitettu (6,35mm halk.)
Sarja
Aktuaattorin pituus
30,00mm
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys
Terminointityyppi
juotosnasta
Syvyys paneelin takana
18,50mm
Paneelin aukon mitat
Pyöreä - 9,80mm halk.
Virtaluokitus (ampeeria)
350mA (AC)