KC52A10.001NPS-ND
KC52A10.001NPS-ND
Additional Requirements for Selecting a Switch
KC52A10.001NPS
DigiKeyn tuotenumero
KC52A10.001NPS-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KC52A10.001NPS
Kuvaus
SWITCH ROTARY 12POS 350MA 125V
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kierrettävät kytkimet 12 napainen SP12T 350mA (AC) 125 VAC Paneelikiinnitys, Läpivientiaukko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
KC52A10.001NPS -mallit
Kategoria
Jänniteluokitus – AC
125 V
Valmistaja
E-Switch
Aktuaattorityyppi
Tasoitettu (6,35mm halk.)
Sarja
Aktuaattorin pituus
10,00mm
Pakkaustapa
Irtotavara
Asentokulma
30°
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Napojen lukumäärä
12
Kontaktin pintakäsittely
Hopea
Pykälät
Kiinteä
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys, Läpivientiaukko
Dekkien lukumäärä
1
Terminointityyppi
PC-kosketinnasta
Tappien lukumäärä dekkiä kohden
1
Syvyys paneelin takana
14,20mm
Piirit dekkiä kohden
SP12T
Paneelin aukon mitat
Pyöreä - 9,80mm halk.
Kontaktin ajoitus
Ei-oikosulkeva (BBM)
Päätuotenumero
Virtaluokitus (ampeeria)
350mA (AC)