BZX84C3V6
DigiKeyn tuotenumero
4878-BZX84C3V6TR-ND - Rullattu teippi (TR)
4878-BZX84C3V6CT-ND - Cut Tape (CT)
4878-BZX84C3V6DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX84C3V6
Kuvaus
DIODE ZENER 3.6V 300MW SOT23
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 3.6 V 300 mW ±5% Kiinnitys pintaan SOT-23-3 (TO-236)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BZX84C3V6 -mallit
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
90 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
5 µA @ 1 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-50°C – 150°C (TJ)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - zener (nim.) (Vz)
Pakkaus / kotelo
Toleranssi
±5%
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-3 (TO-236)
Teho - maksimi
300 mW