BZX84C3V6-AU_R1_000A1 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | BZX84C3V6-AU_R1_000A1 |
Kuvaus | DIODE ZENER 3.6V 410MW SOT23 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 13 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Diodit - Zener 3.6 V 410 mW ±5% Kiinnitys pintaan SOT-23 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Virta - käänteinen vuoto @ Vr 5 µA @ 1 V |
Valm. | Toimintalämpötila -55°C – 150°C (TJ) |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Luokka Autoteollisuus |
Osan tila Aktiivinen | Hyväksyntä AEC-Q101 |
Jännite - zener (nim.) (Vz) | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Toleranssi ±5% | Pakkaus / kotelo |
Teho - maksimi 410 mW | Valmistajan laitepakkaus SOT-23 |
Impedanssi (maks.) (Zzt) 90 Ohms | Päätuotenumero |