SBRT15U50SP5-13D
DigiKeyn tuotenumero
SBRT15U50SP5-13DDITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SBRT15U50SP5-13DDICT-ND - Cut Tape (CT)
SBRT15U50SP5-13DDIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SBRT15U50SP5-13D
Kuvaus
DIODE SBR 50V 15A POWERDI5
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 50 V 15A Kiinnitys pintaan PowerDI™ 5
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
500 µA @ 50 V
Valm.
Luokka
Autoteollisuus
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Hyväksyntä
AEC-Q101
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Teknologia
Pakkaus / kotelo
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
50 V
Valmistajan laitepakkaus
PowerDI™ 5
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
15A
Toimintalämpötila - liitos
-65°C – 150°C
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
470 mV @ 15 A
Päätuotenumero
Nopeus
Standardielpyminen >500ns, > 200mA (Io)