SBRT15U50SP5-13
DigiKeyn tuotenumero
SBRT15U50SP5-13DITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SBRT15U50SP5-13DICT-ND - Cut Tape (CT)
SBRT15U50SP5-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SBRT15U50SP5-13
Kuvaus
DIODE SBR 50V 15A POWERDI5
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 50 V 15A Kiinnitys pintaan PowerDI™ 5
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SBRT15U50SP5-13 -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
470 mV @ 15 A
Valm.
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Sarja
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
500 µA @ 50 V
Valmistajan laitepakkaus
PowerDI™ 5
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
50 V
Toimintalämpötila - liitos
-65°C – 150°C
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
15A