STDCRS2-25M
DigiKeyn tuotenumero
644-STDCRS2-25MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
644-STDCRS2-25MCT-ND - Cut Tape (CT)
644-STDCRS2-25MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STDCRS2-25M
Kuvaus
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Tarkka kuvaus
25 MHz ±15ppm Kiteet 8pF 100 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
STDCRS2-25M -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
100 Ohms
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Taajuus
25 MHz
Taajuuden vakaus
±50ppm
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Taajuustoleranssi
±15ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)
Kuormakapasitanssi
8pF