PI5A100WEX | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | PI5A100WEX |
Kuvaus | IC SWITCH SPDT X 4 10OHM 16SOIC |
Valmistajan vakio toimitusaika | 28 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 4 piirin mikropiirikytkin 2:1 10Ohm 16-SOIC |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | -3 db:n kaistanleveys 230MHz |
Valmistaja Diodes Incorporated | Latausinjektio 10pC (maks.) |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Kanavan kapasitanssi (CS(off), CD(off)) 8pF, 14pF |
Osan tila Aktiivinen | Virta - vuoto (IS(off)) (maks.) 10µA (tyyp.) |
Kytkinpiiri SPDT | Ylikuuluminen -100dB @ 10MHz |
Multiplekseri/demultiplekseripiiri 2:1 | Toimintalämpötila -40°C – 85°C (TA) |
Piirien lukumäärä 4 | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Päästötilan resistanssi (maks.) 10Ohm | Pakkaus / kotelo 16-SOIC (0,154", 3,90mm leveys) |
Kanavien välinen sovitus (ΔRon) 800mOhm | Valmistajan laitepakkaus 16-SOIC |
Jännite - syöttö, yksinkertainen (V+) 2V – 6V | Päätuotenumero |