PI5A100WE on loppunut, eikä siitä voi tällä hetkellä tehdä jälkitilausta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Diodes Incorporated
Varastossa: 2 387
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Rochester Electronics, LLC
Varastossa: 1 148
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Texas Instruments
Texas Instruments
Rochester Electronics, LLC
4 piirin mikropiirikytkin 2:1 10Ohm 16-SOIC
PI5A100WE
DigiKeyn tuotenumero
PI5A100WE-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PI5A100WE
Kuvaus
IC SWITCH SPDT X 4 10OHM 16SOIC
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
-3 db:n kaistanleveys
230MHz
Pakkaustapa
Putki
Kanavan kapasitanssi (CS(off), CD(off))
8pF, 14pF
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Ylikuuluminen
-100dB @ 10MHz
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Päästötilan resistanssi (maks.)
10Ohm
Pakkaus / kotelo
16-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Kanavien välinen sovitus (ΔRon)
800mOhm
Valmistajan laitepakkaus
16-SOIC
Jännite - syöttö, yksinkertainen (V+)
2V – 6V