PI5A100QEX
DigiKeyn tuotenumero
PI5A100QEXTR-ND - Rullattu teippi (TR)
PI5A100QEXCT-ND - Cut Tape (CT)
PI5A100QEXDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PI5A100QEX
Kuvaus
IC SWITCH SPDT X 4 10OHM 16QSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4 piirin mikropiirikytkin 2:1 10Ohm 16-QSOP
Kategoria
-3 db:n kaistanleveys
230MHz
Valmistaja
Diodes Incorporated
Latausinjektio
10pC (maks.)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kanavan kapasitanssi (CS(off), CD(off))
8pF, 14pF
Osan tila
Aktiivinen
Virta - vuoto (IS(off)) (maks.)
10µA (tyyp.)
Kytkinpiiri
SPDT
Ylikuuluminen
-100dB @ 10MHz
Multiplekseri/demultiplekseripiiri
2:1
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Piirien lukumäärä
4
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Päästötilan resistanssi (maks.)
10Ohm
Pakkaus / kotelo
16-SSOP (0,154", 3,90mm leveys)
Kanavien välinen sovitus (ΔRon)
800mOhm
Valmistajan laitepakkaus
16-QSOP
Jännite - syöttö, yksinkertainen (V+)
2V – 6V