GDZ4V7LP3-7
DigiKeyn tuotenumero
GDZ4V7LP3-7DITR-ND - Rullattu teippi (TR)
GDZ4V7LP3-7DICT-ND - Cut Tape (CT)
GDZ4V7LP3-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GDZ4V7LP3-7
Kuvaus
DIODE ZENER 4.7V 250MW 2DFN
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 4.7 V 250 mW Kiinnitys pintaan X3-DFN0603-2
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TA)
Valm.
Luokka
Autoteollisuus
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Hyväksyntä
AEC-Q101
Teho - maksimi
250 mW
Valmistajan laitepakkaus
X3-DFN0603-2
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
2 µA @ 1 V