GDZ3V9LP3-7
DigiKeyn tuotenumero
GDZ3V9LP3-7DITR-ND - Rullattu teippi (TR)
GDZ3V9LP3-7DICT-ND - Cut Tape (CT)
GDZ3V9LP3-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GDZ3V9LP3-7
Kuvaus
DIODE ZENER 3.9V 250MW 2DFN
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 3.9 V 250 mW Kiinnitys pintaan X3-DFN0603-2
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Valm.
Luokka
Autoteollisuus
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Hyväksyntä
AEC-Q101
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - zener (nim.) (Vz)
Pakkaus / kotelo
Teho - maksimi
250 mW
Valmistajan laitepakkaus
X3-DFN0603-2
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
5 µA @ 1 V