GDZ4V3LP3-7
DigiKeyn tuotenumero
GDZ4V3LP3-7DITR-ND - Rullattu teippi (TR)
GDZ4V3LP3-7DICT-ND - Cut Tape (CT)
GDZ4V3LP3-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GDZ4V3LP3-7
Kuvaus
DIODE ZENER 4.3V 250MW 2DFN
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 4.3 V 250 mW ±5% Kiinnitys pintaan X3-DFN0603-2
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Valm.
Luokka
Autoteollisuus
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Hyväksyntä
AEC-Q101
Pakkaus / kotelo
Toleranssi
±5%
Valmistajan laitepakkaus
X3-DFN0603-2
Teho - maksimi
250 mW
Päätuotenumero
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
5 µA @ 1 V