DMTH10H009LPS-13
DigiKeyn tuotenumero
31-DMTH10H009LPS-13TR-ND - Rullattu teippi (TR)
31-DMTH10H009LPS-13CT-ND - Cut Tape (CT)
31-DMTH10H009LPS-13DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DMTH10H009LPS-13
Kuvaus
MOSFET N-CH 100V PWRDI5060
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 100 V 14A (Ta), 100A (Tc) 1,5W (Ta), 125W (Tc) Kiinnitys pintaan PowerDI5060-8
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
2,5V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
40.2 nC @ 10 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Osan tila
Aktiivinen
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
2309 pF @ 50 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
1,5W (Ta), 125W (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
PowerDI5060-8
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
8mOhm @ 20A, 10V