DMC2004DWK-7
DigiKeyn tuotenumero
DMC2004DWKDITR-ND - Rullattu teippi (TR)
DMC2004DWKDICT-ND - Cut Tape (CT)
DMC2004DWKDIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DMC2004DWK-7
Kuvaus
MOSFET N/P-CH 20V 0.54A SOT363
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
MOSFETit - ryhmät 20V 540mA, 430mA 250mW Kiinnitys pintaan SOT-363
Kategoria
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
550mOhm @ 540mA, 4,5V
Valmistaja
Diodes Incorporated
Vgs(th) (maks.) @ Id
1V @ 250µA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
150pF @ 16V
Osan tila
Aktiivinen
Teho - maksimi
250mW
Teknologia
MOSFET (metallioksidi)
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Konfiguraatio
N- ja P-kanava
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
FET-ominaisuus
Logiikkatasoportti
Pakkaus / kotelo
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
20V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-363
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
540mA, 430mA