DMP6110SFDF-7 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Nexperia USA Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
P-kanava 60 V 4,2A (Ta) 1,97W (Ta) Kiinnitys pintaan U-DFN2020-6 (tyyppi F)
DMP6110SFDF-7
DigiKeyn tuotenumero
DMP6110SFDF-7DITR-ND - Rullattu teippi (TR)
DMP6110SFDF-7DICT-ND - Cut Tape (CT)
DMP6110SFDF-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DMP6110SFDF-7
Kuvaus
MOSFET P-CH 60V 4.2A 6UDFN
Tarkka kuvaus
Kategoria
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
17.2 nC @ 10 V
Valm.
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
969 pF @ 30 V
Tehohäviö (maks.)
1,97W (Ta)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologia
Luokka
Autoteollisuus
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
60 V
Hyväksyntä
AEC-Q101
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
4,5V, 10V
Valmistajan laitepakkaus
U-DFN2020-6 (tyyppi F)
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
110mOhm @ 4,5A, 10V
Pakkaus / kotelo
Vgs(th) (maks.) @ Id
3V @ 250µA