D3V3AP2WF-7
DigiKeyn tuotenumero
31-D3V3AP2WF-7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
31-D3V3AP2WF-7CT-ND - Cut Tape (CT)
31-D3V3AP2WF-7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
D3V3AP2WF-7
Kuvaus
TVS DIODE 3.3VWM 8VC SOD123F
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
8V Puristusliitin 28,2A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOD-123F
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
28,2A
Valm.
Teho - pulssin huippu
225W
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Syöttöjännitteen suojaus
No
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
3,3V
Pakkaus / kotelo
SOD-123F
Jännite - läpilyönti (min)
5,2V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
8V