CPDH3V3UP-HF | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | CPDH3V3UP-HF |
Kuvaus | TVS DIODE 3.3VWM 8VC SOD523 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 10 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 8V Puristusliitin 5A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOD-523 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | CPDH3V3UP-HF -mallit |
Kategoria | Teho - pulssin huippu 40W |
Valm. | Syöttöjännitteen suojaus No |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Sovellukset Yleiskäyttöön |
Osan tila Aktiivinen | Kapasitanssi taajuudella 12pF @ 1MHz |
Tyyppi Zener | Toimintalämpötila -55°C – 125°C (TJ) |
Yksisuuntaiset kanavat 1 | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.) 3,3V | Pakkaus / kotelo SC-79, SOD-523 |
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp 8V | Valmistajan laitepakkaus |
Virta - huippupulssi (10/1000µs) 5A (8/20µs) | Päätuotenumero |