LS P47F-U2AA-1-3A5A-30-R18F-Z
DigiKeyn tuotenumero
475-LSP47F-U2AA-1-3A5A-30-R18F-ZTR-ND - Rullattu teippi (TR)
475-LSP47F-U2AA-1-3A5A-30-R18F-ZCT-ND - Cut Tape (CT)
475-LSP47F-U2AA-1-3A5A-30-R18F-ZDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LS P47F-U2AA-1-3A5A-30-R18F-Z
Kuvaus
LED RED CLEAR SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Punainen 633nm LED-ilmaisu - erilliskomponentit 2,2V 2-SMD, litteät jalat
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
2,2V
Valm.
Virta - testi
30mA
Sarja
Katselukulma
120°
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Aallonpituus - vallitseva
Väri
Aallonpituus - huippu
645nm
Linssin väri
Väritön
Pakkaus / kotelo
2-SMD, litteät jalat
Linssin läpinäkyvyys
Kirkas
Valmistajan laitepakkaus
Millikandelaluokitus
Koko/mitat
3,40mm pit. x 1,90mm lev.
Linssin malli
Pyöreä, tasainen yläosa
Korkeus (maks.)
0,88mm
Linssin koko
1,60mm halk.