XC9142D33CMR-G
DigiKeyn tuotenumero
893-XC9142D33CMR-GTR-ND - Rullattu teippi (TR)
893-XC9142D33CMR-GCT-ND - Cut Tape (CT)
893-XC9142D33CMR-GDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XC9142D33CMR-G
Kuvaus
IC REG BOOST 3.3V 500MA SOT25
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Vahvistus Jännitteensäädin IC Positiivinen Kiinteä 3,3V 1 Lähtö 500mA SC-74A, SOT-753
Kategoria
Tulojännite (maks.)
6V
Valm.
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
Sarja
Lähtövirta
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Taajuus - kytkentä
1,2MHz
Osan tila
Aktiivinen
Synkroninen tasasuuntaaja
Kyllä
Aihealue
Jännitteenkorotus
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Lähdön konfiguraatio
Positiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Topologia
Pakkaus / kotelo
Lähdön tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
SOT-25
Lähtöjen lukumäärä
1
Päätuotenumero
Tulojännite (min.)
0,65V