AP66300QFVBW-13
DigiKeyn tuotenumero
31-AP66300QFVBW-13TR-ND - Rullattu teippi (TR)
31-AP66300QFVBW-13CT-ND - Cut Tape (CT)
31-AP66300QFVBW-13DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AP66300QFVBW-13
Kuvaus
IC REG BUCK ADJ 3A U-QFN4040-16
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Paluu Jännitteensäädin IC Positiivinen Säädettävä 0,8V 1 Lähtö 3A 16-UQFN avoin juotoskohta
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
AP66300QFVBW-13 -mallit
Kategoria
Jännite - lähtö (maks.)
50V
Taajuus - kytkentä
300kHz – 2,5MHz
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Lähdön konfiguraatio
Positiivinen
Luokka
Autoteollisuus
Topologia
Hyväksyntä
AEC-Q100
Lähdön tyyppi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, Helposti tarkistettava reuna
Tulojännite (min.)
3,8V
Valmistajan laitepakkaus
U-QFN4040-16/SWP (tyyppi UXB)
Tulojännite (maks.)
60V