AP66300FVBW-13 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Diodes Incorporated
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Paluu Jännitteensäädin IC Positiivinen Säädettävä 0,8V 1 Lähtö 3A 16-UQFN avoin juotoskohta
AP66300FVBW-13
DigiKeyn tuotenumero
31-AP66300FVBW-13TR-ND - Rullattu teippi (TR)
31-AP66300FVBW-13CT-ND - Cut Tape (CT)
31-AP66300FVBW-13DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AP66300FVBW-13
Kuvaus
IC REG BUCK ADJ 3A U-QFN4040-16
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
Valm.
Jännite - lähtö (maks.)
50V
Taajuus - kytkentä
300kHz – 2,5MHz
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Topologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, Helposti tarkistettava reuna
Valmistajan laitepakkaus
U-QFN4040-16/SWP (tyyppi UXB)
Tulojännite (min.)
3,8V
Päätuotenumero
Tulojännite (maks.)
60V