ABM10-27.000MHZ-D30-T3
DigiKeyn tuotenumero
535-10934-2-ND - Rullattu teippi (TR)
535-10934-1-ND - Cut Tape (CT)
535-10934-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ABM10-27.000MHZ-D30-T3
Kuvaus
CRYSTAL 27.0000MHZ 10PF SMD
Tarkka kuvaus
27 MHz ±20ppm Kiteet 10pF 100 Ohms 4-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
ABM10-27.000MHZ-D30-T3 -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
10pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
100 Ohms
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Taajuus
27 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (2,5x2)
Taajuuden vakaus
±30ppm
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)