DRP-24V48W1AZ on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
MFR Recommended
Delta Electronics
Varastossa: 193
Tekniset tiedot
AC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 2A
Delta Electronics DIN Rail Power Supplies  | Digi-Key Daily
DRP-24V48W1AZ
DigiKeyn tuotenumero
1145-1044-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DRP-24V48W1AZ
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 48W
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DRP-24V48W1AZ -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
48W
Valmistaja
Delta Electronics
Jännite - erotus
4 kV
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Irtotavara
Tehokkuus
85%
Osan tila
Vanhentunut
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tulon tyyppi
AC
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Kuorman jako, Yleistulo
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
3,96" pit. x 1,26" lev. x 3,94" kork. (100,6mm x 32,0mm x 100,0mm)
AC-jännite - tulo
85 – 264VAC
Hyväksyjä
CB Scheme, CE, CSA, EAC, EN, SIQ, UL
Jännite - lähtö 1
24V
Vakionumero
107,1-01; 508; 50581; 55011; 55024; 55032; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 61000-6-2
Virta - lähtö (maks.)
2A