DRL-24V75W1AZ
DigiKeyn tuotenumero
1145-DRL-24V75W1AZ-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DRL-24V75W1AZ
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL 24V 75W - LYTE
Valmistajan vakio toimitusaika
32 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC tai DC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 3,125A
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
3,125A
Teho (wattia)
75W
Sarja
Jännite - erotus
3 kV
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Laboratorio
Osan tila
Aktiivinen
Tehokkuus
0.89
Tulon tyyppi
AC tai DC
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, PFC, Yleistulo
AC-jännite - tulo
85 – 264VAC
Koko/mitat
4,87" pit. x 1,06" lev. x 4,02" kork. (123,7mm x 26,9mm x 102,1mm)
DC-jännite - tulo (min.)
120V
Hyväksyjä
CB, CCC, CE, cTUVus, TUV, UKCA
DC-jännite - tulo (maks.)
375V
Vakionumero
60950-1; 61010-1; 62368-1
Jännite - lähtö 1
24V