DRF-24V240W3GTA
DigiKeyn tuotenumero
1145-DRF-24V240W3GTA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DRF-24V240W3GTA
Kuvaus
DIN-RAIL PS 240W/24V COATED, 3PH
Valmistajan vakio toimitusaika
32 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 10A
Kategoria
Teho (wattia)
240W
Valmistaja
Delta Electronics
Jännite - erotus
4 kV
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Laboratorio
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
89,5%
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tulon tyyppi
AC
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, PFC
Koko/mitat
4,93" pit. x 1,97" lev. x 4,88" kork. (125,2mm x 50,0mm x 124,0mm)
AC-jännite - tulo
320 – 575VAC (3-vaihe), 340 – 575VAC (2-vaihe)
Hyväksyjä
CB, CE, cULus, cURus, EAC, SIQ, UKCA
Jännite - lähtö 1
24V
Vakionumero
61010-1;60950-1;62368-1
Virta - lähtö (maks.)
10A