DRF-24V240W1GTA
DigiKeyn tuotenumero
1145-DRF-24V240W1GTA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DRF-24V240W1GTA
Kuvaus
DIN-RAIL PS 240W / 24V (COATED)
Valmistajan vakio toimitusaika
32 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC tai DC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 10A
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
10A
Valmistaja
Delta Electronics
Teho (wattia)
240W
Sarja
Jännite - erotus
4 kV
Pakkaustapa
Kotelo
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Laboratorio
Tehokkuus
94,5%
Tulon tyyppi
AC tai DC
Toimintalämpötila
-30°C – 70°C
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Yhteensopiva DC-tulon kanssa, PFC, Yleistulo
AC-jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
4,60" pit. x 1,57" lev. x 4,87" kork. (116,8mm x 39,9mm x 123,7mm)
DC-jännite - tulo (min.)
127V
Hyväksyjä
CB, CCC, CE, cURus, EAC, KC, TUV, UKCA
DC-jännite - tulo (maks.)
375V
Vakionumero
61010-1;60950-1;62368-1
Jännite - lähtö 1
24V