DRF-24V240W3GBA
DigiKeyn tuotenumero
1145-DRF-24V240W3GBA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DRF-24V240W3GBA
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL 24V 240W 3PHASE
Valmistajan vakio toimitusaika
32 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 10A
Kategoria
Teho (wattia)
240W
Valmistaja
Delta Electronics
Jännite - erotus
4 kV
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Laboratorio
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
89,5%
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tulon tyyppi
AC
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, PFC
Koko/mitat
4,88" pit. x 1,97" lev. x 4,93" kork. (124,0mm x 50,0mm x 125,2mm)
Jännite - lähtö 1
24V
Hyväksyjä
CB, CE, cULus, cURus, EAC, KC, SIQ, UKCA
Virta - lähtö (maks.)
10A