DCT-15HFM-KIT on loppunut, eikä siitä voi tällä hetkellä tehdä jälkitilausta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
CompuCablePlusUSA
Varastossa: 43
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
CompuCablePlusUSA
Varastossa: 198
Tekniset tiedot
Varastossa: 0
15 napainen D-Sub, Korkea tiheys Vastake, Naaraspistokkeet liitin
DCT-15HFM-KIT
DCT-15HFM-KIT
DCT-15HFM-KIT
DigiKeyn tuotenumero
4771-DCT-15HFM-KIT-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DCT-15HFM-KIT
Kuvaus
CONN D-SUB HD RCPT 15POS CRIMP
Liittimen tyyppi
Vastake, Naaraspistokkeet
Rivien lukumäärä
3
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Kuoren koko, liitinasettelu
1 (DE, E) korkea tiheys
Johdon paksuus
22 AWG