DCT-15HFMD-KIT
DCT-15HFMD-KIT
DCT-15HFMD-KIT
DigiKeyn tuotenumero
4771-DCT-15HFMD-KIT-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DCT-15HFMD-KIT
Kuvaus
CONN D-SUB HD RCPT 15POS CRIMP
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
15 napainen D-Sub, Korkea tiheys Vastake, Naaraspistokkeet liitin
Liittimen tyyppi
Vastake, Naaraspistokkeet
Rivien lukumäärä
3
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Kuoren koko, liitinasettelu
1 (DE, E) korkea tiheys
Johdon paksuus
22 AWG