DCT-15FM-KIT
DCT-15FM-KIT
DCT-15FM-KIT
DigiKeyn tuotenumero
5412-DCT-15FM-KIT-ND
Valmistaja
CompuCablePlusUSA
Valmistajan tuotenumero
DCT-15FM-KIT
Kuvaus
CONN D-SUB RCPT 15POS CRIMP
Valmistajan vakio toimitusaika
0 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
15 napainen D-Sub Vastake, Naaraspistokkeet liitin
Pakkaustapa
Irtotavara
Liittimen tyyppi
Vastake, Naaraspistokkeet
Rivien lukumäärä
2
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Kuoren koko, liitinasettelu
2 (DA, A)
Johdon paksuus
22 AWG