DCT-15FMD-KIT
DCT-15FMD-KIT
DCT-15FMD-KIT
DigiKeyn tuotenumero
4771-DCT-15FMD-KIT-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DCT-15FMD-KIT
Kuvaus
CONN D-SUB RCPT 15POS CRIMP
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
15 napainen D-Sub Vastake, Naaraspistokkeet liitin
Liittimen tyyppi
Vastake, Naaraspistokkeet
Rivien lukumäärä
2
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Kuoren koko, liitinasettelu
2 (DA, A)
Johdon paksuus
22 AWG