DCT-15MM-KIT
DCT-15MM-KIT
DCT-15MM-KIT
DigiKeyn tuotenumero
5412-DCT-15MM-KIT-ND
Valmistaja
CompuCablePlusUSA
Valmistajan tuotenumero
DCT-15MM-KIT
Kuvaus
CONN D-SUB PLUG 15POS CRIMP
Valmistajan vakio toimitusaika
0 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
15 napainen D-Sub Pistotulppa, Urosnastat liitin
Liittimen tyyppi
Pistotulppa, Urosnastat
Rivien lukumäärä
2
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Kuoren koko, liitinasettelu
2 (DA, A)
Johdon paksuus
22 AWG