CZRT55C6V8-G on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Diodes Incorporated
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Diodes Incorporated
Varastossa: 3 000
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Central Semiconductor Corp
Diodit - Zener 6.8 V 350 mW ±6% Kiinnitys pintaan SOT-23-3
CZRT55C6V8-G
DigiKeyn tuotenumero
CZRT55C6V8-G-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CZRT55C6V8-G
Kuvaus
DIODE ZENER 6.8V 350MW SOT23-3
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
2 µA @ 4 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Toleranssi
±6%
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-3
Teho - maksimi
350 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
15 Ohms