BZX84C6V8 TR PBFREE on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Nexperia USA Inc.
Varastossa: 2 650
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Nexperia USA Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Diodes Incorporated
Diodit - Zener 6.8 V 350 mW ±5% Kiinnitys pintaan SOT-23
BZX84C6V8 TR PBFREE
DigiKeyn tuotenumero
1514-BZX84C6V8TRPBFREETR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX84C6V8 TR PBFREE
Kuvaus
DIODE ZENER 6.8V 350MW SOT23
Valmistajan vakio toimitusaika
99 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
2 µA @ 4 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Toleranssi
±5%
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23
Teho - maksimi
350 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
15 Ohms