CPDU3V3UP
DigiKeyn tuotenumero
641-CPDU3V3UPTR-ND - Rullattu teippi (TR)
641-CPDU3V3UPCT-ND - Cut Tape (CT)
641-CPDU3V3UPDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CPDU3V3UP
Kuvaus
TVS DIODE 3.3VWM 8V 0603/SOD523F
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
8V Puristusliitin 5A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan 0603/SOD-523F
Kategoria
Teho - pulssin huippu
40W
Kapasitanssi taajuudella
12pF @ 1MHz
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
3,3V
Pakkaus / kotelo
2-SMD, ei johtoa
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
8V
Valmistajan laitepakkaus
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
5A (8/20µs)