CDSOD323-T12S
DigiKeyn tuotenumero
118-CDSOD323-T12STR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-CDSOD323-T12SCT-ND - Cut Tape (CT)
118-CDSOD323-T12SDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CDSOD323-T12S
Kuvaus
TVS DIODE 12VWM 25.9VC SOD323
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25,9V (tyyp.) Puristusliitin 21A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOD-323
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CDSOD323-T12S -mallit
Kategoria
Teho - pulssin huippu
500W
Valm.
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
150pF @ 1MHz
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
12V
Pakkaus / kotelo
SC-76, SOD-323
Jännite - läpilyönti (min)
13,3V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
25,9V (tyyp.)
Päätuotenumero
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
21A (8/20µs)