SMF26A-E3-18
DigiKeyn tuotenumero
SMF26A-E3-18GITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMF26A-E3-18GICT-ND - Cut Tape (CT)
SMF26A-E3-18GIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMF26A-E3-18
Kuvaus
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO219AB
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
42,1V Puristusliitin 4,8A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-219AB (SMF)
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
4,8A
Valm.
Teho - pulssin huippu
200W
Digi-Reel®
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
230pF @ 1MHz
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C (TJ)
26V
Pakkaus / kotelo
DO-219AB
Jännite - läpilyönti (min)
28,9V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
42,1V