CPDQC3V3TU-HF
DigiKeyn tuotenumero
641-CPDQC3V3TU-HFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
641-CPDQC3V3TU-HFCT-ND - Cut Tape (CT)
641-CPDQC3V3TU-HFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CPDQC3V3TU-HF
Kuvaus
ESD PROTECTION DIODES
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12V Puristusliitin 15A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan 0402C/SOD-923F
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
15A (8/20µs)
Valm.
Teho - pulssin huippu
180W
Kapasitanssi taajuudella
114pF @ 1MHz
Yksisuuntaiset kanavat
1
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
3,3V (maks.)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - läpilyönti (min)
5V
Pakkaus / kotelo
0402 (1006 metrinen)
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
12V