RB520CM-60T2R
DigiKeyn tuotenumero
RB520CM-60T2RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
RB520CM-60T2RCT-ND - Cut Tape (CT)
RB520CM-60T2RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RB520CM-60T2R
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 60V 100MAVMN2M
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 60 V 100mA Kiinnitys pintaan VMN2M (SOD-923)
EDA/CAD-mallit
RB520CM-60T2R -mallit
Kategoria
Nopeus
Piensignaali =< 200mA (Io), Kaikki nopeudet
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
3 µA @ 60 V
Valmistajan laitepakkaus
VMN2M (SOD-923)
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
60 V
Toimintalämpötila - liitos
150°C (maks.)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
100mA
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
440 mV @ 10 mA