CPDQC3V3AU-HF
DigiKeyn tuotenumero
641-2043-2-ND - Rullattu teippi (TR)
641-2043-1-ND - Cut Tape (CT)
641-2043-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CPDQC3V3AU-HF
Kuvaus
TVS DIODE 3.3VWM 14VC 0402C
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
14V Puristusliitin 4A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan 0402C/SOD-923F
Kategoria
Teho - pulssin huippu
56W
Kapasitanssi taajuudella
0,4pF @ 1MHz
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
3,3V (maks.)
Pakkaus / kotelo
0402 (1006 metrinen)
Jännite - läpilyönti (min)
4,2V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
14V
Päätuotenumero
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
4A (8/20µs)