302-28-10-GR-0250F
DigiKeyn tuotenumero
CN217GR-250-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
302-28-10-GR-0250F
Kuvaus
CBL RIBN 10COND 0.05 GRAY 250'
Tarkka kuvaus
Lattakaapelit Harmaa 10 Johdinta 0,050" (1,27mm) Litteä kaapeli 250,0' (76,20m)
Kaapelin paksuus
0,035" (0,89mm)
Kaapelin leveys
0,500" (12,70mm)
Jännite
300 V
Johtimien lukumäärä
10
Toimintalämpötila
105°C
Pituus
250,0' (76,20m)
Johdon paksuus
28 AWG
Eristyksen resistanssi
100MOhm
Johtimen säie
7 säiettä / 36 AWG