302-28-10-GR-0250F
DigiKeyn tuotenumero
1175-302-28-10-GR-0250F-DS-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
302-28-10-GR-0250F
Kuvaus
CBL RIBN 10COND 0.05 GRAY FOOT
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Lattakaapelit Harmaa 10 Johdinta 0,050" (1,27mm) Litteä kaapeli Kirjoita jalkojen määrä tilausmäärään
Kategoria
Kaapelin paksuus
0,035" (0,89mm)
Valm.
Kaapelin leveys
0,500" (12,70mm)
Pakkaustapa
Digi-Spool™, Jatkuva kela
Vaipan (eristyksen) materiaali
Polyvinyylikloridi (PVC)
Osan tila
Aktiivinen
Jännite
300 V
Kaapelin tyyppi
Litteä kaapeli
Toimintalämpötila
105°C
Johtimien lukumäärä
10
Luokitukset
UL-tyyli 2651
Jako
Johtimen materiaali
Kupari, Tinattu
Pituus
Kirjoita jalkojen määrä tilausmäärään
Eristyksen resistanssi
100MOhm
Johdon paksuus
28 AWG
Ensimmäinen johdinmerkki
Punainen
Johtimen säie
7 säiettä / 36 AWG