CA2110SA100
DigiKeyn tuotenumero
2987-CA2110SA100-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CA2110SA100
Kuvaus
2.54MM (.100") RIBBON CABLE IDC
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 Suorakulmainen liitin Pistorasia Liitin IDC Kulta
Kategoria
Rivien lukumäärä
2
Valmistaja
Cvilux USA
Riviväli
0,100" (2,54mm)
Sarja
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Pakkaustapa
Kaukalo
Kaapelin terminointi
IDC
Osan tila
Aktiivinen
Johtimen tyyppi
Kuitunauhakaapeli
Liittimen tyyppi
Pistorasia
Ominaisuudet
Läpisyöttö, Polarisoiva avain
Kontaktin tyyppi
Naaraspistoke
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Napojen lukumäärä
10
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
Flash
Jako
0,100" (2,54mm)