Tuotteen L3CCH-1006N kuvaa ei ole saatavana
L3CCH-1006N
DigiKeyn tuotenumero
L3CCH-1006N-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
L3CCH-1006N
Kuvaus
IDC CBL - LKC10H/CN217GR/LKC10H
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 PSuorakulmaiset kaapelikokoonpanot Liitin – liitin 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategoria
Pituus
0,500' (152,40mm, 6,00")
Valmistaja
CNC Tech
Ominaisuudet
Polarisoiva avain
Pakkaustapa
Irtotavara
Väri
Harmaa, Nauha
Osan tila
Aktiivinen
Suojakuori
Suojaamaton
Liittimen tyyppi
Liitin – liitin
Kaapelin terminointi
IDC
Napojen lukumäärä
10
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Rivien lukumäärä
2
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
Flash
Jako - liitin
0,100" (2,54mm)
Päätuotenumero
Jako - kaapeli
0,050" (1,27mm)