11047-24-1-0500-002-1-TS
DigiKeyn tuotenumero
CN160W-500-ND
1175-11047-24-1-0500-002-1-TS-DS-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
11047-24-1-0500-002-1-TS
Kuvaus
HOOK-UP STRND 24AWG WHITE
Tarkka kuvaus
24 AWG Kytkentä Johdin 11/0,0063" Valkoinen 600V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Vaipan (eristyksen) halkaisija
0,057" (1,45mm)
Valm.
Vaipan (eristyksen) paksuus
0,009" (0,23mm)
Pakkaustapa
Kela
Digi-Spool™, Jatkuva kela
Jännite
600V
Kaapelin tyyppi
Toimintalämpötila
-10°C – 105°C