11047-24-1-0500-002-1-TS
DigiKeyn tuotenumero
CN160W-25-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
11047-24-1-0500-002-1-TS
Kuvaus
HOOK-UP STRND 24AWG WHT 25'
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
24 AWG Kytkentä Johdin 11/0,0063" Valkoinen 600V 25,00' (7,62m)
Kategoria
Vaipan (eristyksen) halkaisija
0,057" (1,45mm)
Valm.
Vaipan (eristyksen) paksuus
0,009" (0,23mm)
Pakkaustapa
Kela
Pituus
25,00' (7,62m)
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Jännite
600V
Kaapelin tyyppi
Toimintalämpötila
-10°C – 105°C