11047-24-1-0500-011-1-TS
DigiKeyn tuotenumero
CN160GY-500-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
11047-24-1-0500-011-1-TS
Kuvaus
HOOK-UP STRND 24AWG GRN/YEL
Tarkka kuvaus
24 AWG Kytkentä Johdin 11/0,0063" Vihreä, Keltainen 600V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Vaipan (eristyksen) halkaisija
0,057" (1,45mm)
Valm.
Vaipan (eristyksen) paksuus
0,009" (0,23mm)
Jännite
600V
Kaapelin tyyppi
Toimintalämpötila
-10°C – 105°C